Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Mołowiste

Mołowiste, podlaskie

  • 2 000 000 zł
  • 2 336 m²
  • 856,16 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Judzewi...

Skontaktuj się

Dom Mołowiste

Mołowiste, podlaskie

zaktualizowane:
5 kwietnia 2026

2 000 000 zł

2 336 m²

856,16 zł/m²

Dom Mołowiste

Zaktualizowane: 5 kwietnia 2026

2 000 000 zł 2 336 m² 856,16 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
8
Powierzchnia działki:
1 516 m²
Miejsce postojowe:
parking publiczny / na ulicy
Rok budowy:
2018

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

8

Powierzchnia działki:

1 516 m²

Miejsce postojowe:

parking publiczny / na ulicy

Rok budowy:

2018

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 2 000 000 zł (856,16 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 2 336 m² (1 516 m² powierzchni użytkowej), 8 pokoi (8 sypialni), 8 łazienek; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2018
  • Działka: 1 516 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: em5 nieruchomości, zaktualizowane: 05.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 148084

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.

SUPER OKAZJA!
Gotowy biznes, który przynosi realne przychody.
Cena 2 mln zł za całość
Nad jeziorem Serwy Mołowiste, Nad Serwami gmina Płaska, powiat augustowski. (...)

Agent

Elżbieta Judzewicz

574 570...

574 570 577

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Elżbieta Judzewicz

574 570...

574 570 577

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.